69068, вул. Аваліані 19-А, Запоріжжя, тел. (061) 228-02-59, факс (061) 228-02-58 e-mail: ndekc@zp.npu.gov.ua
Участь в інтерактивному дитячому заході «Місто професій»

          В рамках профорієнтаційної роботи за напрямком експертно-криміналістичної діяльності та для забезпечення високого рівня суспільної відкритості всіх підрозділів МВС України, працівники Запорізького НДЕКЦ МВС України уже третій рік поспіль приймають активну участь в інтерактивному дитячому заході «Місто професій». Цей національний соціальний та профорієнтаційний проект, організований Міжнародним діловим журналом Community club, метою якого є дати можливість дітям спробувати себе у різних професіях.
          Цього року захід відбувся у Центральному парку культури і відпочинку м. Запоріжжя «Дубовий гай» 26 серпня 2017 року, та став імпровізованим містечком, де кожна дитина отримала паспорт, карту представлених професій та мала можливість «влаштуватись на роботу» та «отримувати зарплатню». Під час заходу діти та підлітки особисто, в ігровій формі, мали можливість ознайомитись з професією судового експерта, спробували практично виконати деякі дії спеціаліста під час огляду місця події. Продемонстрована спеціалізована пересувна криміналістична лабораторія на базі автомобілю «Fiat», її оснащення, а також оснащення криміналістичних валіз. Діти із задоволенням і цікавістю вчились виявляти та фіксувати сліди пальців рук.
          Сумлінні «працівники» отримали заробітню плату, яку мали можливість витратити в крамниці солодощів та подарунків, розташовану на території "Міста Професій".Упевнені, що від приміряної на себе професії судового експерта у дітей залишались не тільки нові знання, а і чудові враження, і незабутні емоції.