69068, вул. Аваліані 19-А, Запоріжжя, тел. (061) 228-02-59, факс (061) 228-02-58 e-mail: ndekc@zp.npu.gov.ua
Слухачі юридичного факультету Запорізького національного університету відвідували Запорізький науково-дослідний експертно-криміналістичний центру МВС України.

          20 вересня 2017 року у рамках проведення на юридичному факультеті Запорізького національного університету «Фестивалю правничої кар’єри» студенти 2 курсу та слухачі магістратури за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» відвідували Запорізький науково-дослідний експертно-криміналістичний центру МВС України. На запрошення заступника директора центру - завідувача відділу інженерних, економічних, товарознавчих видів досліджень та оціночної діяльності Наталії Корнеєвої та за сприяння декана факультету Тетяни Коломоєць студенти 2 курсу та слухачі магістратури університету ознайомились з загальними напрямами діяльності Центру, видами експертиз, які проводяться у центрі. Також для студентів проведена екскурсія Центром. Присутні вивчили безпосередню діяльністю окремих структурних підрозділів, а саме: трасологічні; холодної зброї; балістичні; дослідження документів; почеркознавчі; портретні; транспортних засобів і документів, що їх супроводжують (комплексне); матеріалів, речовин, виробів та харчових продуктів; молекулярно-генетичні дослідження (ДНК); комп'ютерно-технічні; автотоварознавчі; товарознавчі; економічні; вибухотехнічні; пожежотехнічні, а також у галузі інтелектуальної власності.
          Студенти під час екскурсії ознайомились із процедурою проведення експертиз, визначили, які матеріали надаються для проведення експертиз, яке значення висновку експерта для прийняття рішення судом, яка відповідальність експерта. Крім того молодь дізналася, що центр надає послуги з проведення судової експертизи в адміністративних, господарських та цивільних справах. Молодь ставила чимало питань, що їх цікавили та одержали на них вичерпні професійні відповіді.


          Завідувач сектору кадрового забезпечення центру Волошин М.М. виступив перед студентами та ознайомив їх з умовами праці та порядок працевлаштування до НДЕКЦ.


          Завідувач сектору дактилоскопічних видів досліджень наглядно демонструє роботу автоматизованої дактилоскопічної ідентифікаційної системи.


          Завідувач сектору досліджень зброї розповідає студентам про особливості дослідження зброї.


           Старший експерт сектору досліджень зброї демонструє студентам останнє оновлення криміналістичної техніки центру – порівняльний мікроскоп Leica FS C, до речі вартість цього мікроскопу більше 4 млн. грн.


          Завідувач сектору технічної експертизи документів та почерку розповідає про особливості дослідження підроблених грошових знаків.


          Старший експерт сектору технічної експертизи документів та почерку розповідає про особливості роботи автоматизованої інформаційної пошукової системи «Підробка».


          Заступник завідувача відділу дослідження матеріалів, речовин і виробів демонструє один з робочих моментів проведення експертизи наркотичних засобів.


           Учасники екскурсії центром. Фото на пам'ять.